درباره ما

از آبان 1382 تاکنون مجموعه هنر آشپزی، پس از سال ها انتشار مداوم، غذا را از زوایای مختلف برای مخاطبان گوناگون از جمله سالمندان، کودکان و بیماران مورد توجه قرار می دهد و شامل ریزه کاری ها، تجربیات و آموزش هایی است که در آشپزخانه هنر آشپزی آزموده و از کلیه مراحل آن بصورت گام به گام، عکس و فیلم تهیه شده است.
حاصل این تلاش گسترده، سرانجام در ماهنامه های هنر آشپزی، هنر قنادی، هنر طباخی و بانو، کتاب های انتشارات صور اسرافیل، فیلم های آموزشی و سایت اینترنتی مجله و صفحات شبکه های اجتماعی مربوط، برای مخاطبان و طرفداران عزیز هنر آشپزی منعکس می شود. «هنر آشپزی» علاوه بر آکوزش غذاهای سنتی و غذاهای جدید ملل مختلف که متناسب با نیازهای جامعه امروز است، با حفظ و احیای فرهنگ و آداب تغذیه قدیم و در نظر گرفتن صرفه اقتصادی، مردم خوب مان را با جدیدترین روش های علمی و پیشرفته آشنا می کند.
آموزشگاه هنر آشپزی :
این آموزشگاه با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور از سال 1386 تاکنون با مدیریت سرکار خانم سیما شیرازیان فعال بوده و آمادگی ارائه خدمات آموزشی در کلیه رشته های مربوط با کد بین المللی را دارد.
عناوین دوره های در حال آموزش ما در صفحه آموزشگاه هنر آشپزی قابل رؤیت است. توضیحات کامل هر یک از دوره ها را در بخش آموزشگاه مطالعه کنید. ضمنا شما می توانید برای پیش ثبت نام در هر یک از دوره ها از فرم ثبت نام همان صفحه استفاده کنید.
کلاس های آموزشگاه هنر آشپزی با ارائه مدرک رسمی با کد بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای کل کشور (پس از اخذ آزمون) برگزار می گردد. همچنین کلاس های تک جلسه ای و خصوصی با هماهنگی قبلی دایر می گردد.

ماهنامه هنر آشپزی :
این مجله از شهریور 1383 بدون انقطاع به عنوان نخستین نشریه آشپزی و قنادی کشور منتشر شده است.
در تمام دوران انتشار، پرتیراژترین و پرمخاطب ترین نشریه آشپزی کشور بوده و همیشه جزو ده نشریه برتر خانوادگی کشور محصوب شده است.
«هنر آشپزی» در آغاز هر ماه در تمام گیشه های مطبوعاتی و سوپر مارکت های منتخب و برخی آموزشگاه های صنایع غذایی توزیع می گردد. همچنین 1500 نسخه از هر شماره ماهنامه برای مدیران شرکت های مرتبط و 3000 نسخه به کتابخانه های عمومی سراسر کشور جهت مشاهده عموم مردم ارسال می گردد.
در حال حاضر سرکار خانم رزینا شمس سردبیری ماهنامه هنر آشپزی را به عهده دارند.
شما می توانید ماهنامه هنر آشپزی را در فرمت های گوناگون از فروشگاه ما خرید کنید.
فایل PDF مجله : نسخه ای کامل از مجله به صورت الکترونیکی قابل استفاده در انواع گوشی های تلفن همراه، تبلت، لب تاپ و انواع کامپیوتر های خانگی.
فایل PDF یک دستور از مجلات : نسخه ای فعال از یک دستور تهیه با امتیاز همراه بودن فیلم آموزشی آن دستور با امکان استفاده در تلفن همراه، تبلت و لب تاپ و انواع کامپیوتر های خانگی.